Portal Vinçler

Portal Vinç Çeşitleri

Portal Vinç Çeşitleri

Portal vinç modelleri üretimi genellikle 3 farklı standartta yapılmaktadır. Portal vinç modelleri ve genel özellikleri şunlardır:

Çift Kiriş Köprülü Portal Vinçler: Kaldırma mesafesi oldukça yüksek vinç seçenekleridir. Ebat sınırı bulunmamaktadır. Özel üretim imkanı bulunmaktadır. Bakım ve onarımı kolay seçeneklerdir. Genellikle demir çelik sektörü, tersaneler ve gemi imalathaneleri gibi ağır yük kaldırma gerektiren işlerde kullanılmaktadır.

 

Tek Kiriş Köprülü Portal Vinçler: Günlük kullanıma daha uygun vinç seçenekleridir. Sektörlerin daha basit işleri için kullanılmaktadır. Çift kiriş köprülerin kullanım alanı daha geniş olmakla birlikte tek kiriş köprülü vinç seçenekleri daha ekonomiktir. Bu nedenle sıklıkla tercih edilmektedir. Çıkıntılı ve çıkıntısız olarak tercih edilebilecek modelleri bulunmaktadır. Çift kiriş köprülü portal vinçlerden daha sık tercih edilmesinin bir diğer sebebi daha az yer kaplamasıdır. Açık ve kapalı alanlarda kullanılabilecek modelleri bulunmaktadır.

 

Yarı Portal Vinçler: Binaların cephelerine kurularak kullanılan vinç seçenekleridir. Son derece güvenli vinç seçenekleridir. Diğer vinç modellerine nazaran daha ekonomik ürünlerdir. Ayrıca kullanımları daha kolay ve pratik olan portal vinç seçenekleridir.

BİZE ULAŞIN!
  • DEV VİNC SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • Telefon : +90.332 342 4776
  • Export Department : +90 (544) 404 36 00
  • Adres : Başak Mh. Konya Ereğli Cd. Arabacı Sk. No: 7/A KARATAY / KONYA
SİTE İSTATİSTİKLERİ
  • Konu Başlıkları (56)
  • Yorumlar (19)
  • Resimler (50)
  • Dokümanlar (0)

DEV VİNC SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Vinç sektöründeki 30 yıllık tecrübesiyle 2000 yılında faaliyete başlayan firmamız siz değerli müşterilerimizden aldığı güç ve güvenle sektörün önde gelen firmalarından birisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Mühendislik bilgisini proje aşamasından son ürüne kadar en verimli şekilde kullanan DEWİNCH; eğitim devamlılığı ile kendisini sürekli geliştirmektedir. ISO 9001:2008 Kalite yönetimi sistemi sertifikasına sahip olan firmamız Portal Vinç, Gezer Vinç, Arabalı Vinç, Yer Vinci, Monoray Vinç, Pergel Vinç ve danışmanlık konularında hizmet vermektedir..

Adres : Başak Mahallesi Konya Ereğli Caddesi Arabacı Sokak No : 7/A KARATAY / KONYA / TR

Telefon : +90.332 342 4776 | Export Department : +90 (544) 404 36 00

Site Haritası - Rss Beslemesi