Arabalı Vinçler

Arabalı Vinçler

Arabalı Vinçler

Dewinch mühendislik olarak tasarımlarını gerçekleştirdiğimiz kiriş üstünden veya kiriş altından yürütmeli vinç arabaları istenilen teker açıklık mesafelerinde ve istenilen kapasitelerde çalışma sınıflarına uygun DIN, FEM ve ISO normlarına göre üretmekteyiz. Ayrıca birden fazla tamburlu araba imalatlarımızda mevcuttur.

Arabalı Vinç

Ürünlerimizde çalışma koşullarına uygun astar ve boya uygulamalarıyla, yanma ve patlama riski olan işletmelerde ise ex-proof kalite malzeme kullanarak emniyetli bir şekilde çalışmasını sağlamaktayız. Vinç arabalarının kaldırma gruplarında aşırı yük emniyet sensörleri, yürütme gruplarında, yürütme aralığını sınırlandırmak amacıyla tur switchleri mevcuttur. Sürücülü ( invertörlü) motor-redüktör kullanımıyla kanca ve araba kalkış-duruş hareketleri hassas hale getirilmiş, redüktör ve frenlerin çalışma ömrü uzatılmıştır.

Konu İle İlgili Etiketler

x
Bu konu hakkındaki sorularınızı ya da görüşlerinizi bu alana yazabilirsiniz!

(44408 kodunu soldaki kutucuğa yazın!)

Arabalı Vinç Çeşitleri Nelerdir?

Arabalı Vinç Çeşitleri Nelerdir?

Arabalı Vinçler çift kiriş köprülü tavan vinci yada portal vinçlerde kullanılan vinç arabalarıdır. Bugün hemen her fabrikada görmemiz mümkün olan arabalı vinçler sanayi dünyasının vazgeçilmez bir parçası olmuştur. tondan 150 ton kapasiteye kadar standart üretimi bulunan arabalı vinçler 6 eksende hareket kabiliyetine sahiptirler. İsteğe göre özel...

Arabalı Vinçler

Arabalı Vinçler

Arabalı Vinçler Dewinch mühendislik olarak tasarımlarını gerçekleştirdiğimiz kiriş üstünden veya kiriş altından yürütmeli vinç arabaları istenilen teker açıklık mesafelerinde ve istenilen kapasitelerde çalışma sınıflarına uygun DIN, FEM ve ISO normlarına göre üretmekteyiz. Ayrıca birden fazla tamburlu araba imalatlarımızda mevcuttur. Ürünler...

BİZE ULAŞIN!
  • DEV VİNC SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • Telefon : +90.332 342 4776
  • Export Department : +90 (544) 404 36 00
  • Adres : Başak Mh. Konya Ereğli Cd. Arabacı Sk. No: 7/A KARATAY / KONYA
SİTE İSTATİSTİKLERİ
  • Konu Başlıkları (56)
  • Yorumlar (19)
  • Resimler (50)
  • Dokümanlar (0)

DEV VİNC SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Vinç sektöründeki 30 yıllık tecrübesiyle 2000 yılında faaliyete başlayan firmamız siz değerli müşterilerimizden aldığı güç ve güvenle sektörün önde gelen firmalarından birisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Mühendislik bilgisini proje aşamasından son ürüne kadar en verimli şekilde kullanan DEWİNCH; eğitim devamlılığı ile kendisini sürekli geliştirmektedir. ISO 9001:2008 Kalite yönetimi sistemi sertifikasına sahip olan firmamız Portal Vinç, Gezer Vinç, Arabalı Vinç, Yer Vinci, Monoray Vinç, Pergel Vinç ve danışmanlık konularında hizmet vermektedir..

Adres : Başak Mahallesi Konya Ereğli Caddesi Arabacı Sokak No : 7/A KARATAY / KONYA / TR

Telefon : +90.332 342 4776 | Export Department : +90 (544) 404 36 00

Site Haritası - Rss Beslemesi