Gezer Köprülü Vinç Fiyatı

Gezer Köprülü Vinç Nasıl Çalışır?

Gezer Köprülü Vinç Nasıl Çalışır?

Köprülü gezer vinç, operatörün kumanda etmesiyle birlikte yerleştirildiği raylar üzerinde ileri, geri, sağa, sola, yukarı, aşağı olmak üzere 3 eksen ve 6 yönde hareket etmektedir. Teknik özellikleri bakımından tek ve çift raylı çalışma sistemine sahiptir. Monoray sistemi, küçük yüklerin tek ray üzerinde hareket ettirilmesini sağlarken, vinç motoru, kanca bloğu, alt montajlar ve gruplamalar, köprü yükü gibi yüklerin taşınmasını kolaylaştıran bileşenleri içermektedir. Elektronik sistem makineyi harekete geçirirken, uzaktan kumanda yükü yönlendirmede kullanılır.

 

Gezer köprülü vinçlerde kabin tercih edilmesi durumunda vincin kontrolü, kabin içerisindeki kollar yardımı ile yapılabildiği gibi kablolu kumanda veya kablosuz uzaktan kumanda kontrolleri ile de yapılabilmektedir. Gezer köprülü vinçlerde yükler çelik halatlar ile kaldırılır. Halatların yük taşıma kapasiteleri halat çaplarına ve halatların yapım özelliklerine göre değişmektedir. Vinçte kullanılan makaralar yükün yön değiştirmesini sağlarken, kanca blokları yük kaldırma aracı olarak kullanılmaktadır.

 

Yükün askıya bağlandığı kısma ise sapan adı verilir. Sapanın yük taşıma kapasitesi düğümleme deseni ve kolun açısı ile değişiklik göstermekte ve sapanın açısı da tekli ve ikili gibi düğümleme metodu ile değişmektedir. Çapraz çubuklar, kelepçeler, askı halkaları vb. bağlantı elemanlarının doğru ve senkronize kullanımı, yükün hedeflenen yere güvenli bir şekilde ulaştırılmasını sağlar.

BİZE ULAŞIN!
  • DEV VİNC SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • Telefon : +90.332 342 4776
  • Export Department : +90 (544) 404 36 00
  • Adres : Başak Mh. Konya Ereğli Cd. Arabacı Sk. No: 7/A KARATAY / KONYA
SİTE İSTATİSTİKLERİ
  • Konu Başlıkları (56)
  • Yorumlar (19)
  • Resimler (50)
  • Dokümanlar (0)

DEV VİNC SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Vinç sektöründeki 30 yıllık tecrübesiyle 2000 yılında faaliyete başlayan firmamız siz değerli müşterilerimizden aldığı güç ve güvenle sektörün önde gelen firmalarından birisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Mühendislik bilgisini proje aşamasından son ürüne kadar en verimli şekilde kullanan DEWİNCH; eğitim devamlılığı ile kendisini sürekli geliştirmektedir. ISO 9001:2008 Kalite yönetimi sistemi sertifikasına sahip olan firmamız Portal Vinç, Gezer Vinç, Arabalı Vinç, Yer Vinci, Monoray Vinç, Pergel Vinç ve danışmanlık konularında hizmet vermektedir..

Adres : Başak Mahallesi Konya Ereğli Caddesi Arabacı Sokak No : 7/A KARATAY / KONYA / TR

Telefon : +90.332 342 4776 | Export Department : +90 (544) 404 36 00

Site Haritası - Rss Beslemesi