Pergel Vinç

Pergel Vinçler

Pergel vinç sistemleri sabit bir nokta etrafında dönebilen (90° - 180° - 270° - 360°) ve taradığı alan içerisinde yükleme ve boşaltma işlemlerinde tercih edilen sistemlerdir. Bu sistemler zemine direk monte edilerek veya duvara direk monte edilerek kullanıldığı gibi gezer konsol üzerine montaj edilerek hareketli özel tasarımlar imal edilebilir. Dönme hareketi manuel olarak ya da bir motor yardımı ile sağlanabilir. Kaldırma sistemi halatlı veya zincirli seçilebilir.

Pergel Vinç

Genellikle dar fabrika alanlarında tezgah yükleme ve boşaltma işlemlerinde tercih edildiği gibi, limanlarda, otomotiv yan sanayisinde, üretim hatlarında, atölyelerde tercih edilmektedir. Vinçlerimizin tasarımlarını FEM, DIN ve ISO normlarına uygun şekilde dizayn etmekteyiz. Analiz programlarında fizibilite testlerini yaparak tasarımlarımıza yön vermekteyiz.

 

Pergel vinçlerimizde korozyona karşı özel astar ve boya seçimleri yapmaktayız. Ayrıca kurulumu yapılacak alan ve çalışma şartları değerlendirilerek özel boya uygulamalarıda yapmaktayız. Dewinch olarak yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla kaliteli ürünler imal etmeyi, uygun maliyeti, kısa sürede teslim imkanını ve düşük bakım maliyetlerini garanti etmekteyiz.

BİZE ULAŞIN!
  • DEV VİNC SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • Telefon : +90.332 342 4776
  • Export Department : +90 (544) 404 36 00
  • Adres : Başak Mh. Konya Ereğli Cd. Arabacı Sk. No: 7/A KARATAY / KONYA
SİTE İSTATİSTİKLERİ
  • Konu Başlıkları (56)
  • Yorumlar (19)
  • Resimler (50)
  • Dokümanlar (0)

DEV VİNC SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Vinç sektöründeki 30 yıllık tecrübesiyle 2000 yılında faaliyete başlayan firmamız siz değerli müşterilerimizden aldığı güç ve güvenle sektörün önde gelen firmalarından birisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Mühendislik bilgisini proje aşamasından son ürüne kadar en verimli şekilde kullanan DEWİNCH; eğitim devamlılığı ile kendisini sürekli geliştirmektedir. ISO 9001:2008 Kalite yönetimi sistemi sertifikasına sahip olan firmamız Portal Vinç, Gezer Vinç, Arabalı Vinç, Yer Vinci, Monoray Vinç, Pergel Vinç ve danışmanlık konularında hizmet vermektedir..

Adres : Başak Mahallesi Konya Ereğli Caddesi Arabacı Sokak No : 7/A KARATAY / KONYA / TR

Telefon : +90.332 342 4776 | Export Department : +90 (544) 404 36 00

Site Haritası - Rss Beslemesi