Monoray Zincirli Vinç Seçimi

Mororay Vinç Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Monoray vinçler şantiye ortamında, dış cephe alüminyum panel ve prekast montajlarında, fabrika sahalarında, bakım ve onarım işlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Monoray zincirli  vinç gövde yapısı alüminyum döküm olması ve alt-üst limit siviçleri,kompak yürütme şaryosu sayesinde uzun ömürlü ve iş güvenliğine uygun kullanım imkanı sağlar.

Monoray Vinç

Monoray Zincirli Vincinizi belirlerken aşağıdakileri bilmeniz gerekir

 1. Monoray Vinçlerin Kapasitesi (SWL 'si) - Bu, monoray vincin kaldırma yüksekliği yani zincir boyutunu ve modelini belirler.
 2. Monoray vincin asılacağı ray npı ölçüsü- Monoray vincin asılacağı npı ölçüsü şaryo arabasının ara mesafesinin ayarlanması için ve monoray hattın seçimi için önemlidir.
 3. Monoray vinç besleme gerilimi – Monoray vincin çalışacağı ortamdaki elektrik voltajını, bilmek monoray vinç seçimi ve pano dizaynı için önem arzeder.
 4. Monoray vincin Flanş Genişliği (varsa) yürütme arabasının (şaryo) boyutunu belirlememize yardımcı olur.
 5. Monoray vincin yaklaşık olarak saatteki kaldırma sayısı (veya gerekli görev) Bu, doğru motoru almanızı ve motor fem sınıfını doğru sağlamamıza yardımcı olur.
 6. Monoray vinç Hız sayısı, gerekli kaldırma ve seyahat hızları biliniyorsa - genellikle göz önünde bulundurmanız gereken hızları sunacağız.

 

Monoray Zincirli Vinç Seçenekleri

Çift Hız- Daha uygun maliyetli seçenek tek bir hıza sahip olmaktır, ancak çoğu kullanıcı tüm hareket fonksiyonlarında çift hız kontrolü seçeneğine sahip olmayı tercih ediyor. Bu, bir yükün kaldırılmasında yavaş bir hız ve normal çalışma için hızlı bir hız sağlar.

 

Zincir Torbası- Bu, fazla yük zincirini toplayan ve yükü yukarı kaldırırken vinç gövdesinden salınırken yüke zarar vermekten koruyan toplama kutusu veya çantadır. Her zaman ucuz ama etkili bir seçenek olan zincir torbası eklemeniz önerilir.

 

Anahtarları limit siviç- Bazı vinçlerde standart, bazılarında ise isteğe bağlı olarak sunulan üst ve alt limit anahtarları, kullanıcının yükü yanlışlıkla çok fazla kaldıramamasını veya düşürmemesini, istemeden bir şeye zarar verememesini sağlamak için maksimum ve minimum kanca yolları için son derece doğru konumlar ayarlamasını sağlar. Genellikle hantal yüklerin vinç gövdesine zarar vermesini önlemek için kullanılır.

 

Vinç Uzaktan Kumandaları- Kablolu kumanda kontrolüne alternatif olarak, Monoray Zincirli Vinç uzaktan kumandaları  , kullanıcının yükten güvenli, uzak bir mesafede durmasını sağlayan bir radyo kontrol sistemi olarak tanımlanır, bu operatörün yükün daha iyi bir açıdan görebilmesi, ayrıca yükten daha güvenli bir mesafede kalması ve genel olarak vinç kullanırken daha iyi esnekliğe sahip olması gibi birçok ek avantaja sahip olunur. Vinç uzaktan kumandalarında da çok fazla çeşit olmakla birlikte kullanım mesafesi doğru seçimi yapmak için önemlidir.

BİZE ULAŞIN!
 • DEV VİNC SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Telefon : +90.332 342 4776
 • Export Department : +90 (544) 404 36 00
 • Adres : Başak Mh. Konya Ereğli Cd. Arabacı Sk. No: 7/A KARATAY / KONYA
SİTE İSTATİSTİKLERİ
 • Konu Başlıkları (56)
 • Yorumlar (19)
 • Resimler (50)
 • Dokümanlar (0)

DEV VİNC SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Vinç sektöründeki 30 yıllık tecrübesiyle 2000 yılında faaliyete başlayan firmamız siz değerli müşterilerimizden aldığı güç ve güvenle sektörün önde gelen firmalarından birisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Mühendislik bilgisini proje aşamasından son ürüne kadar en verimli şekilde kullanan DEWİNCH; eğitim devamlılığı ile kendisini sürekli geliştirmektedir. ISO 9001:2008 Kalite yönetimi sistemi sertifikasına sahip olan firmamız Portal Vinç, Gezer Vinç, Arabalı Vinç, Yer Vinci, Monoray Vinç, Pergel Vinç ve danışmanlık konularında hizmet vermektedir..

Adres : Başak Mahallesi Konya Ereğli Caddesi Arabacı Sokak No : 7/A KARATAY / KONYA / TR

Telefon : +90.332 342 4776 | Export Department : +90 (544) 404 36 00

Site Haritası - Rss Beslemesi