Tavan vinçleri, iş sahalarındaki verimliliği maksimuma çıkaran tavan vinçleri, çift kiriş tavan vinçleri ve tek kiriş tavan vinçleri olmak üzere iki şekilde üretilmektedir. Tavan vinçleri, ray üzerinde hem yatay hem de yukarı ve aşağı yönde hareket ederek yüklerin kaldırılıp taşınmasına yardımcı olmaktadır. Tavan vinçleri, üretiminde çeliğin kullanılması ürünün sağlam ve uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

Tavan Vinçleri, iç sahalarda kullanım için dizayn edilir. Endüstriyel Tavan vinçleri, önde gelen üretim teknolojileri ile yüksek standartlarda, uzun ömürlü ve dayanıklı olarak üretilmektedir. Tavan vinçleri, ısıya ve korozyona maruz kaldığından, epoksi astar üzeri 2 kat son kat boyası kullanılır. Önemli kaldırma araçlarının başında gelen tavan vinçleri, iş süreçlerini destekleyerek hem iş gücünden hem de zamandan tasarruf edilmesine olanak sağlar. 

 

Tavan vinçleri, DIN normlarına uygun üretilip; isteğe bağlı olarak çift hızlı veya tek hızlı olarak üretilir. Direkler üzerinde veya iş yerinde bulunan vinç buseleri üzerinde Tavan vinçleri, yolları montaj edilerek imal edilir. Her yükün kaldırılmasına olanak sağlamak amacıyla üretilen tavan vinçleri, kolay montaj özelliği sayesinde istenilen her alana kolaylıkla kurulabilmektedir. 

 

Tavan vinçleri, adından da bahsedildiği üzere tavana yük taşıma amacıyla sabitlenen sistemlerdir. Genel kullanım alanları ağır sanayi olan tavan vinçleri, insan gücünün taşıyamayacağı ağırlıkları kolaylıkla taşımakta ve bu özelliğiyle gerek iş yüküne gerekse verimliliğe katkı sağlamaktadır. 

Konu İle İlgili Etiketler

x
Bu konu hakkındaki sorularınızı ya da görüşlerinizi bu alana yazabilirsiniz!

(76082 kodunu soldaki kutucuğa yazın!)

Tavan Vinçleri

Tavan Vinçleri

Tavan vinçleri, iş sahalarındaki verimliliği maksimuma çıkaran tavan vinçleri, çift kiriş tavan vinçleri ve tek kiriş tavan vinçleri olmak üzere iki şekilde üretilmektedir. Tavan vinçleri, ray üzerinde hem yatay hem de yukarı ve aşağı yönde hareket ederek yüklerin kaldırılıp taşınmasına yardımcı olmaktadır. Tavan vinçleri, üretiminde çeliğin kul...

BİZE ULAŞIN!
  • DEV VİNC SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • Telefon : +90.332 342 4776
  • Export Department : +90 (544) 404 36 00
  • Adres : Başak Mh. Konya Ereğli Cd. Arabacı Sk. No: 7/A KARATAY / KONYA
SİTE İSTATİSTİKLERİ
  • Konu Başlıkları (56)
  • Yorumlar (19)
  • Resimler (50)
  • Dokümanlar (0)

DEV VİNC SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Vinç sektöründeki 30 yıllık tecrübesiyle 2000 yılında faaliyete başlayan firmamız siz değerli müşterilerimizden aldığı güç ve güvenle sektörün önde gelen firmalarından birisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Mühendislik bilgisini proje aşamasından son ürüne kadar en verimli şekilde kullanan DEWİNCH; eğitim devamlılığı ile kendisini sürekli geliştirmektedir. ISO 9001:2008 Kalite yönetimi sistemi sertifikasına sahip olan firmamız Portal Vinç, Gezer Vinç, Arabalı Vinç, Yer Vinci, Monoray Vinç, Pergel Vinç ve danışmanlık konularında hizmet vermektedir..

Adres : Başak Mahallesi Konya Ereğli Caddesi Arabacı Sokak No : 7/A KARATAY / KONYA / TR

Telefon : +90.332 342 4776 | Export Department : +90 (544) 404 36 00

Site Haritası - Rss Beslemesi