PERGEL VİNÇ

Pergel Vinç

Ürün Kodu
 • Kısa mesafelerde özellikle sadece bir ya da birkaç tezgâhta kullanmak maksadı ile imal edilen  pergel vinç sistemlerdir. Pergel vinçler duvara direkt olarak ya da ayak aracılığı ile zemine monte edilebilirler.

  Maksimum 5 ton/4 metre kapasiteye kadar  pergel vinçlerin standart üretimleri mevcut olup özel tasarım ve imalatları yapılabilir. Duvar monteli pergel vinçler, pergel kolunun döner mekanizmasına tutturulmuş platina ile duvara kaynakla ya da saplamalar aracılığı ile monte edilirler. Bu sistemler maksimum 270 derece dönme kabiliyetine sahiptirler. Döndürme hareketi el ile manüel olarak yapılacağı gibi elektrik motoru ile de yapılabilir.

  Ayaklı pergel  vinçler ise direk zemin üzerine ya da bir kolon dibine monte edilebilirler. 360 dereceye kadar dönme kabiliyeti olan bu sistemlerde döndürme hareketi yine manüel ya da elektrik motoru ile sağlanabilir.

   

   

   

   

  Caraskal Vinç Fiyatları , 2 tonluk vinç , vinç yedek parça , 1 tonluk vinç , tavan vici oparatörü , Crane vinç , 10 Tonluk Portal Vinç , 5 tonluk tavan vinci , 5 tonluk gezer vinç. 30 ton portal vinç , ikinci el portal vinç , 2 el portal vinç , sahibinden portal vinç . Gantry Crane , Overhead Crane , Elektrikli Gezer Vinç , Gezer Köprülü Vinç ,10 tonluk tavan vinci , 2 ci el tavan vinci , 2 tonluk tavan vinci fiyatları ,20 ton tavan vinci , 3 ton tavan vinci , 5 ton tavan vinci fiyatları , 5 tonluk tavan vinci fiyat , 2 el Pergel Vinç , 2 Tonluk Pergel Vinç Fiyatları , 360 derece Pergel Vinç , 250 Kg Pergel Vinç , 500 Kg Pergel Vinç Fiyatları , Duvar Tipi Pergel Vinç , Sabit Pergel Vinç . Kapalı Bara Fiyatları , Vinç Kapalı Bara Fiyatları , Gezer Vinç Bara , Portal Vinç Uzaktan Kumanda , Tavan Vinci Uzaktan Kumanda , Caraskal ,Elektrikli Vinç , Caraskal Vinç , Elektikli Craskal , Satılık Vinç , Sahibinden Satlık Vinç . Vinç Kiralama , Portal Vinç Uzaktan Kumanda , Vinç Yedek Parça


SOSYAL MEDYA

İletişim

Başak Mh. Konya Ereğli Cd. Arabacı Sk. No: 7/A KARATAY/KONYA
T. 0 332 342 4776
F. 0554 586 1314