Kurumsal

Vinç sektöründeki 30 yıllık tecrübesiyle 2000 yılında faaliyete başlayan firmamız siz değerli müşterilerimizden aldığı güç ve güvenle sektörün önde gelen firmalarından birisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Mühendislik bilgisini proje aşamasından son ürüne kadar en verimli şekilde kullanan DEWİNCH; eğitim devamlılığı ile kendisini sürekli geliştirmektedir. ISO 9001:2008 Kalite yönetimi sistemi sertifikasına sahip olan firmamız tasarım, proje, kaldırma ekipmanları imalatı, çelik konstrüksiyon, danışmanlık konularındaki faliyetlerini arttırarak iç ve dış pazarda üst seviyelerde yerini almaya çalışmaktadır.

Neden Biz?

 

"Bize Güvenebilirsiniz "

Beraber iş yapmanın en önemli unsurunun karşılıklı güven olduğuna inanıyoruz. Güveninizi boşa çıkarmayız.
 
"Başarılı Sonuçlara Odaklıyız" 
Enerjimizi  mazeret  üretmek  yerine  sonuç  üretmek  için  kullaniriz.  Pozitif  bir  yaklaşım  ile problemlerin üstesinden gelmek temel çıkıs noktalarımızdan biridir.
 
"Müşterilerimiz Ortaklarımızdır "
Ancak müşterilerimizle beraber gelişip büyüyebiliriz. Sürekli müşteri memnuniyeti felsefesi ile hareket ederiz. Müşterilerimizle olan ilişkilerde uzun vadeli yaklaşımlar ile hareket ederiz.
 
"Tecrübeliyiz "
Genç ve dinamik olmakla beraber sektörde yıllardır kazandığımız tecrübe ve sürekli olarak kendini  yenileyen
bir anlayış ile çalıştığımız için sektörde haklı bir yerimiz var.
 
"Yenilikçiyiz" 
Görev aldığımız projelerin yapısına uygun olarak yeni yaklaşımlar  ve  çözümler üretiriz. Gerçekleştirdiğimiz
her proje bizim için ayrı bir heyecan ve değerdir.
 
"Konumuzda Uzmanız "
İşimizle ilgili dokümantasyonu ve gelişmeleri takip eder, araştırır kendimizi eleştiririz. Konumuzu  iyi  analiz eder, size yararlı olabilecek unsurları süzer, hizmetinize sunarız.
 
"İşimizi yapmak bizim için zevktir" 
İşimizi  severek  yaptığımızdan  iyi  neticeler  alıyor, başarılı  projelere imza atıyoruz. Gördüğümüz müşteri memnuniyeti bir sonraki işimizde en büyük motivasyon kaynağımız oluyor.

Hedeflerimiz

 

DEWİNCH VİNÇ SİSTEMLERİ olarak hedeflerimiz,

Üretim ve bilgi teknolojilerindeki hızlı gelişmeler, mal ve hizmetlerin yayılmasını da hızlandırmış ve bunun sonucu olarak rekabet uluslararası boyutlara ulaşmıştır. Böyle bir ortamda ancak kaliteli ürün sahibi kuruluşların ayakta kalabileceğine inanıyoruz. Bu inançtan yola çıkarak gerek iç gerekse dış pazarlarda varlığımızı sürdürmek amacıyla; kalitemizi müşteri ve ilgili kuruluş isteklerine odaklayarak en iyi şekilde sunma anlayışını benimsedik. 
 
Kalite taahhüdümüze erişmek, ürünlerimizin performansına katkıları olduğunun farkında olan çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin katılımlarından başlamakta ve sürekli gelişmeden geçmektedir. Sürekli gelişme faaliyetleri, ürünlerimizi kapsadığı gibi; ürün satışından sonra servis hizmetlerimizi de kapsamaktadır. Bu yolda, istatistiki araçlar ve verilere dayalı karar mekanizması, kalite yönetim sistemimiz içerisinde büyük önem taşımaktadır.
 
Rekabetin her geçen gün daha da yoğunlaştığı bir dünyanın içerisinde olduğumuzun ve bu dünyada yerimizi büyüterek korumamızın bilinciyle Toplam Kalite Yönetimi’ni yaşam felsefesi olarak benimsedik.

Misyonumuz

DEWİNCH VİNÇ SİSTEMLERİ olarak misyonumuz,   
Müşteri odaklı çalışan, 
Vinç sektöründeki teknolojik gelişmeleri takip ederek bunu en iyi şekilde kullanabilen,
Kalitemizi ürün ve hizmetimizle müşteriye yansıtabilen, 
Tüm çalışanların azami katkı sağladığı ve DEWİNCH VİNÇ SİSTEMLERİ'nde olmaktan gurur duyduğu, 
Sektörde taklit edilen önemli bir kurum olmaktır. 
 
Başta müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz olmak üzere, tüm paydaşların memnuniyetinden taviz vermeden; kalite çizgisini takip ederek, hedeflerimize hatasız ve zaman kaybı olmadan ulaşabilmek için şirket menfaatlerini en üst seviyede tutan ve koruyan uzman kadromuzla, zamanın gerektirdiği teknolojik yenilikleri işine adapte eden, arzulanan kaliteyi uygun fiyata sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan, sektörde kalitesi ve taahhütlerine sadakati ile tanınan, üretim hacmini her geçen gün artırarak sektörüne yön veren bir marka ve firma olmaktır. 
Karlılık, verimlilik ve etkinlik esasları çerçevesinde vinç sektöründe ilk üçte yer alan rakipleriyle rekabet edebilecek ürün kalitesine ve standardizasyonuna ulaşmak, etkin ve verimli kaynak yönetimi için sürekli iyileştirme faaliyetlerini sürdürmek, ülke içinde ve dışında üretim ve alt yapı tesislerine sahip olmak ve bunlarla uyumlu pazarlama stratejisi ve politikaları tespit ve tayin etmek, başarısını müşteri memnuniyeti ile ölçen, müşteri ihtiyaçlarına hızlı, etkin ve kaliteli çözümler üretebilen bir firma olmaktır.

Vizyonumuz

 

DEWİNCH VİNÇ SİSTEMLERİ olarak vizyonumuz, 
 
Kaliteli ürün, kaliteli hizmet, üstün güvenlik, ileri teknoloji ve güleryüzlü personeli ile pazarda ilk üç firma arasında yer almaktır. 
 
Müşteri ilişkilerinde, pazar araştırmalarında, sektördeki gelişmelerin takip edilmesi ve uyarlanmasında, Ar-Ge çalışmalarında etkin, verimli ve sürekli gelişen bir sistem kurmak; böylece elde edilen verileri titiz bir şekilde değerlendiren, sonuçlarını ürün ve hizmet geliştirme süreçlerine uygulayan, müşterilerini beklentilerinin üzerinde memnun ederek, müşterilerin öncelikli tercih ettiği marka olmak.

Rakiplerinden üstün yanları müşterinin algılamasını, fark etmesini ve inanmasını sağlayıcı pazarlama faaliyetlerini uygulayarak; Müşterilerine, çalışanlarına, tedarikçilerine, sosyal çevresine ve paydaşlarına sorumluluk bilinci, dürüstlük ve taahhütlerine sadakati yansıtır bir iş ahlakını benimsediğini fark ettirerek; pazarda ilk üç firma arasında yer almaktır. 
 
"Önce insan" yaklaşımı içinde çalışanlarına hem maddi hem manevi anlamda fiziki ve sosyal imkanlar sağlamış, çevre bilincini, ekolojik dengeyi ve insan sağlığını ön planda tutan, sosyal içerikli projeleri destekleyen ve bizzat içinde yer alan bir firma olmak, Milli kültürümüzü ve milletimizin öz değerlerini benimseyip katkılı olan; diğer taraftan evrensel değerlere özen ve saygı gösteren, tedarikçi, müşteri, yönetici ve çalışanları karşısında itibar gören, tüm paydaşları ile bütünleşmiş, aynı dili konuşan ve aynı kültürü paylaşan çalışanların bulunduğu, iç ve dış müşteri memnuniyetinin sağlandığı bir "DEWİNCH" kimliği oluşturmaktır.SOSYAL MEDYA

İletişim

Başak Mh. Konya Ereğli Cd. Arabacı Sk. No: 7/A KARATAY/KONYA
T. 0 332 342 4776
F. 0554 586 1314